Ak chcete použiť kupón, certifikát alebo odporúčací kód, kliknite na tlačidlo nižšie

ZÍSKAJTE SMARTFÓN? INŠTALUJTE ZÁKAZNÍCKU APPKU:

download_google

PRIPOJTE SA NA CHATBOT INCUST

Zistite, ako sa môžete pobaviť a ušetriť peniaze, na stránke my.inCust na Facebooku

VÝHODY VERNOSTNÝCH PROGRAMOV INCUST PRE ZÁKAZNÍKOV

Získajte bonusy, získajte zľavy a darčeky – bez plastových kariet!

Je to užitočné a pohodlné

VAŠA VIRTUÁLNA VERNOSTNÁ KARTA JE VŽDY S VÁMI

Všetko, čo potrebujete, je vaše telefónne číslo a ste v hre!
Toto jednoduché pripojenie k vernostnému programu robí ľudí šťastnými a proces sa stáva čo najpohodlnejším. Ak chcete použiť svoje bonusy, odovzdajte kód prijatý prostredníctvom SMS predajcovi a zľava je na vás. A ak máte smartphone, môžete využiť oveľa viac výhod, ktoré ponúka InCust.

VIRTUÁLNA VERNOSTNÁ KARTA SA NEDA STRATIŤ

Aj keď stratíte telefón, môžete ľahko obnoviť prístup k svojmu osobnému účtu inCust – stačí sa obrátiť na zákaznícky servis inCust.

NOVINKY A ŠPECIÁLNE PONUKY – VŠADE, KDE IDETE!

So službou InCust môžete okamžite nájsť informácie o najnovších predajoch, špeciálnych ponukách a nových produktoch alebo službách vo vašich obľúbených obchodoch. Využite mobilnú aplikáciu inCust a objavte nové miesta zábavy a nakupovania – nech ste kdekoľvek!

VEDTE SI VÁŠE BONUSOVÉ BODY NA CESTE

Mobilná aplikácia inCust je najjednoduchším spôsobom prístupu ku všetkým zhromaždeným bonusom a zľavám u každého obchodníka. Smartfón sa však nevyžaduje: presný počet uložených bonusov sa odosiela prostredníctvom SMS po každom nákupe.

DARUJTE DARČEKOVÉ CERTIFIKÁTY

Bonusové body dávajú uspokojenie, ale pri nákupe darčekov pre vašich blízkych je väčšia radosť. Darčekový certifikát je perfektný darček pre každú príležitosť. Pomocou mobilnej aplikácie inCust budete môcť vydať osobný digitálny darčekový certifikát pre tovar a služby akejkoľvek firmy pripojenej k inCust.

NAKUPUJTE S POTEŠENÍM

Odmenou za uskutočnenie nákupu je príležitosť použiť uložené bonusy za veci, ktoré vás bavia.

Čo získate s mobilnou aplikáciou inCust?

NOVINKY A ŠPECIÁLNE PONUKY

Prejdite dole informačným kanálom a získajte najnovšie správy, špeciálne ponuky, zľavy a kupóny. Spoznajte tie najzaujímavejšie a vyhľadajte najbližšie miesto predaja.

PENĚŽENKA NA BONUSY, zľavy a dary

Zistite, koľko ste už ušetrili. Koľko bonusov, zliav, kupónov a darčekov máte. Je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým! Každý nákup s inCust sa pridá do vašej peňaženky.

UKÁŽTE svoju virtuálnu kartu predajcovi

Nechcete dať svoje telefónne číslo? Žiaden problém! Jednoducho zobrazte virtuálnu kartu na obrazovke svojho smartfónu alebo smart hodiniek a plaťte bonusmi bez potvrdzovacej správy.

All available points of sale - goods, services, entertainment

Become a member of inCust loyalty club, have access to an extensive catalogue and browse interesting places, shops, service centers nearby.

SEND messages to people and companies

Want to share something valuable with your relatives or friends? Have you found special offers or coupons which will be of interest? Need to contact the administrative personnel? Now, you can easily send direct messages via inCust.

PUSH-messages instead of annoying texts (SMS)

Tired of uncontrolled tons of SMS? inCust mobile app offers you versatile push-messaging instead, and the ability to regulate which messages to get. Enjoy inCust app on your Android or Apple device.

About inCust – enjoy your life!

inCust international rewards and discounts club unites companies around the world that want to make you happy and make their special offers to you via inCust. When buying goods or services, become a member of a loyalty program and earn bonus points, get discounts and gifts from inCust partners.

download_google